Služby

Přístrojová pedikúra

Přístrojová pedikúra se provádí pomocí přístroje se speciálními brusnými kotoučky, které šetrně a kvalitně odstraňují tvrdou kůži. Přístrojová pedikúra je bezbolestné ošetření. Vyhlazuje drobné praskliny v kůži a s její pomocí lze bezbolestně odstranit zarůstající nehty a kuří oka. Přístrojová pedikúra je doporučena u rizikových skupin, jako jsou diabetici, lidé s ischémií, kardiaci, těhotné ženy, klienti s mykotickými nehty, nebo s poruchou srážlivosti krve, lupénkou apod. Ošetření se provádí suchou cestou bez namáčení, minimalizuje se tak riziko přenosu mykotických onemocnění nehtů a kůže. V našem studiu pracuji s přístrojem PODOLOG NOVA 3.

 

Náprava zarůstajících nehtů

Deformované, stočené nehty nebo další potíže ve formě zarostlých nehtů jsou velmi rozšířeným problémem pro řadu klientů. Zarostlé nehty mohou vznikat nesprávným stříháním nebo používáním nevhodné obuvi a velmi často jsou doprovázeny bolestmi a záněty nehtových valů.
 

Manikúra SPARITUAL

Uvědomujeme si, že naše ruce o nás mohou ledaco prozradit. Po pečlivé analýze rozdílných typů nehtů, zjišťujeme, zda jde o vlastnosti vrozené nebo momentální, což je základem k dosažení krásných a zdravých nehtů. Může se jednat pouze o nedostatek vitamínů nebo o působení vnějších vlivů. Pečlivá analýza nehtu je prvním předpokladem ke správné péči o ně.


 

Prodej kosmetiky

Jsme firma dovážející výrobky firem Lütticke a Berchtold (obě Německo). Jedná se o produkty pro pedikúru, ortonyxii, okluze a některé lze využít pro klasické masáže. Produkty těchto společností nejen nabízíme, ale zároveň používáme v naší pedikérské praxi.
V případě, že nenajdete některý produkt a rádi byste jej zde nalezli, kontaktujte nás prosím, pokusíme se udělat pro Vás maximum (info@pedishop.cz).


Lakování nehtů

Laky SPARITUAL - SpaRitual představuje luxusní přírodní kosmetiku, zaměřenou na soulad s přírodou bez chemických a živočišných ingrediencí, nabízí progresivní koncepty určené k péči o ruce, nohy a nehty. SpaRitual výrobky jsou získávány šetrně a jsou perfektně zpracované pro zlepšení každodenního života.

SpaRitual je osvícenou volbou pro profesionály a je prodáván v nejlepších lázních a salonech na celém světě. SpaRitual se věnuje životnímu prostředí, nabízí pouze vegan systém v péči o tělo. Všechny výrobky pro péči o nehty jsou vegan a bez DBP, toluenu, formaldehydu a formaldehydové pryskyřice. Přesvědčte se sami.


 

Vytvořte si webové stránky zdarma!